1. Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden/bozmadan ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde iade otuz (30) günlük süre içinde de değişim yapabilirsiniz.
  2. Faturasız, ambalajsız, kutusuz ve kullanılmış ürünlerde kesinlikle iade/değişim kabul edilememektedir.
  3. Angale Eyes Online Mağaza’dan alınan ürünlerin farklı ürünlerle değişimi yoktur. Farklı bir ürün istenilmesi halinde iade edilen ürünün tutarı kadar fiyat tanımlanarak hesabınıza yansıtılır.
  4. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte size gönderilen faturayı ve irsaliyeyi tüm nüshalarıyla göndermeniz gerekmektedir.
  5. Angale Eyes Online Mağaza’dan satın aldığınız ürünlerin değişimini satış merkezinden yapabilirsiniz.
  6. Farklı renk talep ettiğiniz takdirde ürün Online Mağaza stoklarımızda mevcut ise sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.
  7. Tüm siparişler için 1 defaya mahsus olmak üzere ücretsiz değişim yapılacaktır. Birden fazla değişim işlemi talep edilirse kargo ücreti tahsil edilecektir.
  8. Angale Eyes ürünlerinde 14 gün içinde koşulsuz iade garantiniz ve 30 gün içinde de değişim garantiniz bulunmaktadır. İade ve değişim işlemlerinin yapılabilmesi için ürünlerin tarafımıza yeniden satılabilir bir halde ulaşması gerekmektedir. Kullanılmış, yıpranmış, orijinal ambalajı zarar görmüş ürünlerin iade/değişim işlemleri yapılmamaktadır.
  9. İade/Değişim işlemlerinin sorunsuz olarak gerçekleştirilebilmesi için ürünlerin Angale Eyes satış merkezine ulaştırılması tamamen müşterilerin sorumluluğundadır. Farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünlerin sorumluluğu sipariş veren tarafa aittir.